Intencje mszalne

30 marca – 19 kwietnia 2020 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 + Patryka Trockiego – GREGORIANKA

WTOREK
godz. 17.00 + Patryka Trockiego – GREGORIANKA
godz. 18.00 + Mariannę i Stanisława Wysockich

ŚRODA
godz. 18.00 + Grzegorza Popowskiego w 11 r. śm.; + Grażynę Wawrzyńczak; + Pelagię Salamon;

CZWARTEK
godz.18.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

PIĄTEK
godz. 18.00 + Ryszarda Sapińskiego

SOBOTA
godz. 19.00 + Czesława, Władysławę i Józefa Salamon

NIEDZIELA – NIEDZIELA PALMOWA

godz. 9.00 + Anielę Zagawa, rodziców i teściów
godz. 11.00 + Jana i Antoninę Marat
godz. 15.00 – o Boże błogosławieństwo dla Szymonka w 6 r. urodzin,
o wszelkie potrzebne łaski dla Antosia i dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 + Józefa Trębochę

WTOREK
godz. 18.00 + Kazimierza Wielec

ŚRODA
godz. 18.00 + Kazimierę Tryngiel; + Helenę Sierota w 16 r., rodziców i teściów oraz siostrę Krystynę;
+ Bronisławę Niedzielską; + Janinę Więcek w 11 r. śm., rodziców i teściów; + Jana Pawłowskiego;

WIELKI CZWARTEK
godz.18.00 – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, w intencji „Margaretkowej”

WIELKI PIĄTEK

godz. 18.00 – LITURGIA

WIELKANOC – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ
godz. 20.00 + Wiktorię Wojtysiak w 23 r. śm., męża i syna Stanisława, Jolantę Cyrańską

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12 kwietnia
godz. 6.00 – za PARAFIAN
godz. 9.00 + Antoniego i Cecylię Kowalskich, Mariana i Sabinę Paciorek
godz. 11.00 + Krystynę i Stanisława Jagura oraz Ryszarda Sapińskiego

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
godz. 9.00 – intencja od KŻR z Bobrownik IV
godz. 11.00 + Tadeusza Kosiackiego, rodziców i teściów

WTOREK
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Janiny w dniu ur. oraz dla całej Rodziny

ŚRODA
godz. 18.00 + Adama i Janusza Kotus, Janinę i Jana Anyszewskich; + Zofię i Bronisława Zagawa;
+ Cyryla Tomaszkiewicza; + Henryka Zagawę; + Mariannę Mońka; + Stanisławę Kucińską;
+ Stanisława Górczyńskiego; + Marka Cichala; + Jerzego Salamona; + Zbigniewa Tryngla;

CZWARTEK
godz.18.00 – o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mariana w 80 r. ur.

PIĄTEK
godz. 18.00 + Bronisława Siekierę w 20 r. śm.

SOBOTA
godz. 18.00 + Stanisława Gać

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
godz. 9.00 – o Boże błogosławieństwo dla Chorągwiarzy
godz. 11.00 + Stanisławę i Wojciecha Salamon, rodziców i zm. z rodziny
godz. 15.00 – dziękczynno – błagalna w int. rodziny