I Komunia Św. – kalendarium

KALENDARIUM PRZYGOTOWAŃ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ
ROK 2018/19

2 września – Uroczysta Msza św. o godz. 11.00 na rozpoczęcie Roku Szkolnego i
Katechetycznego z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych
9 września – spotkanie z Rodzicami
18 września – Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży – Msza św. o godz. 18.00 a potem grill
30 września o godz. 11.00 – wręczenie RÓŻAŃCA NMP
NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00
a w dni powszednie o godz. 17.00
1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych
4 listopada – spotkanie z Rodzicami – należy dostarczyć akt chrztu w przypadku chrztu dziecka poza par. Bobrowniki
6 – 8 grudnia – Rekolekcje Adwentowe – prowadzący – ks. Wiesław Kosiński
8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – wręczenie MEDALIKA
25 grudnia – Uroczystość Bożego Narodzenia
26 grudnia – II Dzień Świąt
1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msza św. o godz. 11.00
6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Msza św. o godz. 11.00
13 stycznia – Niedziela Chrztu Pańskiego – Msza św. o godz. 11.00 – wręczenie
GROMNICY – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
(proszę zaprosić rodziców chrzestnych!!!)
2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Msze św.: 11.00 lub 18.00
6 marca – Środa Popielcowa – Msza św. o godz. 11.00 lub 18.00
DROGA KRZYŻOWA – w piątki o godz. 17.15
GORZKIE ŻALE – w niedziele po mszy św. o godz. 11.00
10 marca – I Niedziela Wielkiego Postu – wręczenie MODLITEWNIKA
17 marca – spotkanie z Rodzicami
28 – 30 marca – Rekolekcje Wielkopostne – prowadzący ks. Bogusław Kowalski
18, 19 kwietnia – Liturgia Wielkiego Czwartku i Piątku – o godz.18.00
20 kwietnia – Liturgia Wigilii Paschalnej – godz. 20.00 – przychodzimy z GROMNICAMI
21 kwietnia – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
22 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny – II Dzień Świąt
28 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego
NABOŻEŃSTWA MAJOWE – codziennie po Mszy św. o godz. 18.00
3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski – Msza św. o godz. 11.00
5 maja – Niedziela Biblijna – wręczenie Nowego Testamentu
13 maja – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00 – rodzice niosą figurę MB Fatimskiej a dzieci różaniec procesyjny
19 maja – spotkanie z Rodzicami
27 i 28 maja – egzamin
2 czerwca – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
3, 6, 10 i 12 czerwca – spotkania liturgiczne w kościele na mszy św. wieczornej o godz. 17.45
9 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
13 czerwca – od godz. 19.00 – rodziców, chrzestnych i rodziny
15 czerwca – Nabożeństwo Pokutne o godz. 11.00 – spowiedź dzieci
16 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ o godz. 11.00
do 21 czerwca – BIAŁY TYDZIEŃ
19 czerwca – spotkanie po mszy św. z dziewczynkami sypiącymi kwiatki – bielankami i chłopcami – ministrantami
20 czerwca – Uroczystość Bożego Ciała – msza św. o godz. 11.00 – dzieci uczestniczą w Procesji Eucharystycznej
NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – codziennie po Mszy św. o godz. 18.00

 

NIEDZIELNA MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI – o godz. 11.00
SPOTKANIA Z RODZICAMI – po Mszy św.

 

Tel. w sprawie usprawiedliwienia nieobecności dziecka na Mszy św. niedzielnej – 501 229 701

kiedy??? – pielgrzymka do Częstochowy v Niepokalanowa v Lichenia v Gniezna v Kodnia v Gietrzwałdu……