• INTENCJE MSZALNE: 11 – 31 grudnia 2017 r.

    PONIEDZIAŁEK
    godz. 17.00 + Stanisławę Kunat (int. od pracowników PKP PLK)

    WTOREK
    godz. 19.00 + Janinę Koza (int. od rodziny)

    ŚRODA
    godz. 7.00 + za ofiary represji komunistycznych; + za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (APDC)

    CZWARTEK
    godz. 7.00 – za Parafian

    PIĄTEK
    godz. 17.00 + Sylwestra i Patryka Trockich

    SOBOTA
    godz. 7.00 + Stanisławę Marat (int. od córki Danuty z rodziną)
    godz. 20.00 – za Parafian

    NIEDZIELA – 17 grudnia
    godz. 7.00 – za Parafian
    godz. 11.00 + Zofię i Jana Szkop, syna Józefa, Agnieszkę i Jana Selenta, Antoninę i Stanisława Szkop

    PONIEDZIAŁEK
    godz. 17.00 + Bogusława Kujawskiego i rodziców, Adama Szczechowskiego, rodziców i teściów

    WTOREK
    godz. 17.00 + Bolesława Dudka oraz zm. z rodziny

    ŚRODA
    godz. 7.00 + Jerzego Salamona w I r. śm. (int. od żony i syna)

    CZWARTEK
    godz. 17.00 + Danutę Bakalarz w 19 r. śm.

    PIĄTEK
    godz. 17.00 + Lecha Wójcika (int. od uczestników pogrzebu)

    SOBOTA
    godz. 7.00 + Adama Czułka (int. z okazji imienin)
    godz. 20.00 – za Parafian

    NIEDZIELA – 24 grudnia
    godz. 7.00 + Ewę Kunat
    godz. 11.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla P. Dyrektor SP w Bobrownikach – Ewy Zabrzewskiej

    UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
    godz. 0.00 – za PARAFIAN
    godz. 9.00 + Edwarda Jurkiewicz, rodziców i teściów
    godz. 11.00 + Weronikę Szustak, Eugeniusza, Genowefę, Stefanię, Rozalię i Józefa Jędral, Andrzeja i Mariannę Smolarek
    godz. 12.30 – ślub konkordatowy: Monika Popowska i Michał Gawinek

    II DZIEŃ ŚWIĄT
    godz. 9.00 + Stefana Kochanowskiego i rodziców oraz Stanisława, Weronikę i Jana Cichal
    godz. 11.00 + Bronisławę i Józefa Kubel oraz zm. z rodziny

    ŚRODA
    godz. 17.00 + Jana Pawłowskiego; + Zofię i Piotra Pisarskich oraz wnuka Ireneusza Fałowskiego; + Henryka Kowalskiego (int. od uczest. pogrzebu); + Bolesława Kostrzewę (int. od uczest. pogrzebu); + Jacka Kowalskiego oraz Józefa i Helenę Bielickich, Eugeniusza i Zofię Staszczuk

    CZWARTEK
    godz. 17.00 + Mariannę i Władysława Guzek, syna Ryszarda, Stanisława Pruka, Jarosława Kutermankiewicza i Tomasza Kotyńskiego

    PIĄTEK
    godz. 17.00 + Zdzisława Wieczorka (int. od córki Renaty z rodziną)

    SOBOTA
    godz. 20.00 + Henryka Górczyńskiego w 4 r. śm.

    NIEDZIELA – 31 grudnia
    godz. 9.00 + Stanisława i Stanisławę Kunat
    godz. 11.00 + Władysława Szymanika (int. od uczest. pogrzebu)

powrót

  • KANCELARIA PARAFIALNA
    Tel./fax 046 838 66 77

    Czynna w:
    poniedziałki, środy i piątki
    - w godz. 16.00 - 17.30

  • SPOWIEDŹ
    codziennie - pół godziny przed mszą świętą