Intencje mszalne

10 – 30 maja 2021 r.. 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK i PIĄTEK
godz. 9.00 – za Parafian

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 – intencja wynagradzająca

WTOREK
godz. 18.00 + Władysława Bąbę, Grzegorza Szkop, Krzysztofa Kowalskiego i Jana Bąbińskiego

ŚRODA
godz. 18.00 + Feliksę, Piotra i Jerzego Wojciechowskich; + Józefę Przedmojską (int. od Barbary z mamą); +Mariusza Zielińskiego (int. od przyjaciół z Placencji); + Zofię Zdanowską; + Zofię Zagawę; + Bronisława i Zofię Zagawów;

CZWARTEK
godz.19.00 – FATIMA: – za KŻR Bobrowniki II oraz za zmarłych z KŻR Bobrowniki II; + Józefę i Józefa Sobieszek oraz zm. z rodziny; + Janinę Wieczorek (int. od rodziny Kowalskich); + Jana Zielińskiego (int. od żony, dzieci i wnuczek); + Jana Pawłowskiego, rodziców i teściów; +Stanisławę Kochanoską (int. od rodziny Pełków); + Reginę Siekiera w 3 r. śm. oraz Jacka Siekierę w 8 r. śm.; + Krystynę Płuszka (int. od rodzin: Szymańskich i Gać); +Mirosława Zawoła; + Józefa Owczarka;

PIĄTEK
godz. 18.00 + Zofię i Stanisława Przybyszewskich, rodziców i zięcia Tadeusza

SOBOTA
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Mamy Zofii

NIEDZIELA – 16 maja – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
godz. 9.00 + Sabinę i Stefana Razum oraz rodziców
godz. 11.00 + Stanisława Kubla, rodziców i teściów
godz. 18.00 + Zofię i Henryka Wróblów

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 + Antoninę i Jana Salamonów, synów i zm. z rodziny

WTOREK
godz. 18.00 – za Parafian

ŚRODA
godz. 18.00 + Władysławę Orzechowską (int. od koleżanek i kolegów z pracy TESCO z Łowicza); + Andrzeja Guzala (int. od szwagra Wacława z synami); + Halinę i Henryka Tryngiel oraz zm. z rodziny Urbańskich, Walerię i Stanisława Wiśniewskich; + Radosława Galę;

CZWARTEK
godz.18.00 + Stanisława i Stanisławę Kędziora oraz rodziców

PIĄTEK
godz. 18.00 + Tadeusza Salamona (int. od rodziny Pindlów)

SOBOTA
godz. 18.00 + Józefę i Franciszka Zagawów oraz syna Stanisława

NIEDZIELA – 23 maja – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
godz. 9.00 + Zofię i Mieczysława Przybyszewskich
godz. 11.00 + Stefanię Majchrowską w 4 r. śm., Józefa Majchrowskiego i rodziców
godz. 18.00 – za Parafian

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 + Józefa, Wiktorię i Stanisława Wojtysiaków oraz zm. z rodziny i Jolantę Cyrańską

WTOREK
godz. 18.00 + Władysławę Jagoda w 6 r. śm., Stanisława Jagodę oraz rodziców

ŚRODA
godz. 18.00 + Rafałka Chomentowskiego w 17 r. śm.; + Danutę, Anielę i Henryka Bakalarz oraz rodziców, Jana i Henrykę Zagawów oraz rodziców; + Mirosława Tomaszkiewicza w 3 r. śm., rodziców i dziadków; + Janinę Wieczorek (int. od syna Sławomira i córki Iwony z rodziną); + Danutę Milczarek (int. od córki z rodziną); + Justynę i Michalinę Kunikowskie; + Zofię Zagawę (int. od Grzegorza z rodziną); + Krystynę Płuszkę (int. od córki Marzeny, syna Tomka i synowej Beaty); + Mirosława Zawół (int. od syna Sławomira z dziećmi); + Mariannę Wójcik (int. od uczestników pogrzebu); + Tadeusza i Ewę Kunatów (int. od córki Zofii z rodziną);

CZWARTEK
godz.18.00 + Janinę Figat (int. od syna Zbigniewa z rodziną)

PIĄTEK
godz. 18.00 + Tadeusza Papugę (int. od siostry Janiny z rodziną)

SOBOTA
godz. 16.00 – ślub konkordatowy Anety i Krzysztofa
godz. 18.00 + Marię i Józefa Kosiorków oraz rodziców

NIEDZIELA – 30 maja – UROCZYSTOŚĆ PRZENAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
godz. 9.00 + Władysława Bąbę (int. od rodzin: Pudłowskich i Rychlewskich)
godz. 11.00 – za Parafian
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Zenona w 53 r. urodzin oraz dla jego rodziny;
o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Marzeny w 50 r. urodzin.

W każdą środę jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta zbiorowa we wszystkich zgłoszonych intencjach – można to uczynić również przez stronę internetową parafii —tutaj—


Możesz złożyć ofiarę

na Mszę Świętą zbiorową w środy



Bezpieczne płatności zapewnia

Darowizny przekazywane są do:
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA pw. MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ
99-418 BEŁCHÓW, BOBROWNIKI 238 A
NIP 834-15-82-987