I Komunia Św. – kalendarium

KALENDARIUM PRZYGOTOWAŃ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ – ROK 2021/2022

5 września – Uroczysta Msza św. o godz. 11.00 na rozpoczęcie Roku Szkolnego i

Katechetycznego z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych

18 września – Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży

19 września – spotkanie z Rodzicami

3 października o godz. 11.00 – wręczenie RÓŻAŃCA NMP

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 a w dni powszednie o godz. 17.30

17 października – spotkanie z Rodzicami

1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

7 listopada – spotkanie z Rodzicami – należy dostarczyć akt chrztu w przypadku chrztu dziecka poza Bobrownikami

5 – 8 grudnia – Rekolekcje Adwentowe – O. Jacek Szymczyk, dominikanin

8 grudniaUroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. – wręczenie MEDALIKA

25 grudniaUroczystość Bożego Narodzenia

26 grudniaII Dzień Świąt

1 styczniaUroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msza św. o godz. 11.00

6 styczniaUroczystość Objawienia Pańskiego – Msza św. o godz. 11.00

9 styczniaNiedziela Chrztu Pańskiego – Msza św. o godz. 11.00 – wręczenie GROMNICY – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (proszę zaprosić rodziców chrzestnych!!!)

2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Msza św. o godz. 11.00 lub 18.00

2 marca – Środa Popielcowa – Msza św. o godz. 11.00 lub 18.00

DROGA KRZYŻOWA – w piątki o godz. 17.15; GORZKIE ŻALE – w niedziele po mszy św. o godz. 11.00

6 marca – I Niedziela Wielkiego Postu – wręczenie MODLITEWNIKA spotkanie z Rodzicami

13 – 16 marca – Rekolekcje Wielkopostne – o. Zenon, bernardyn

27 marca – spotkanie z Rodzicami

10 kwietnia – Niedziela Palmowa

14 kwietnia – Liturgia Wielkiego Czwartku – o godz.18.00

15 kwietnia – Liturgia Wielkiego Piątku – o godz.18.00

16 kwietnia – Liturgia Wigilii Paschalnej – godz. 20.00 – przychodzimy z GROMNICAMI

17 kwietnia Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

18 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny – II Dzień Świąt

24 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego 

1 maja – Niedziela Biblijna – wręczenie Nowego Testamentu – spotkanie z Rodzicami

NABOŻEŃSTWA MAJOWE – codziennie po Mszy św. o godz. 18.00

3 maja – Uroczystość NMP Królowej Polski – Msza św. o godz. 11.00

8 maja – spotkanie z Rodzicami

13 maja – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00 – dzieci poniosą różaniec

29 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

30 i 31 maja – EGZAMIN

2, 6, 7, 9 czerwca – spotkania liturgiczne w kościele na mszy św. wieczornej o godz. 18.00

5 czerwca – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

10 czerwca – Nabożeństwo Pokutne o godz. 19.00 – spowiedź dzieci i rodziców

12 czerwcaUroczystość Trójcy PrzenajświętszejUROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ o godz. 11.00

do 18 czerwca – BIAŁY TYDZIEŃ

NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – codziennie po Mszy św. o godz. 18.00   

13 czerwca – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19.00 – dzieci poniosą różaniec

14 czerwca – spotkanie po mszy św. z dziewczynkami sypiącymi kwiatki – bielankami

16 czerwca – Uroczystość Bożego Ciała – msza św. o godz. 11.00 – dzieci uczestniczą w Procesji Eucharystycznej

18 czerwca – pielgrzymka do Suserza, Głogowca, Mąkolic i Domaniewic

                                        

  • NIEDZIELNA MSZA ŚWIĘTA DLA DZIECI – o godz. 11.00
  • SPOTKANIA Z RODZICAMI – po Mszy św.

Tel. w sprawie usprawiedliwienia nieobecności dziecka na Mszy św. niedzielnej – 501 229 701